Skok na navigaci
Nezávislí Králův Dvůr > Přehled činnosti > Všeobecná činnost > Hřiště v různých částech
ODS NEpodporujeme!
Proč má ODS na svých materiálech uvedeno "s podporou Nezávislých" nevíme. My ODS nepodporujeme a ani jsme o její podpoře nejednali!
Není pro nás ale ani podstatné kdo je kdo, ale kdo s čím přichází.

Mgr. Pavel Bokr: činnost v období 2010 - 2014
V této části stránek je prezentována dosavadní činnost lídra nezávislých
Mgr. Pavla Bokra, nezávislého zastupitele za volební období 2010 - 2014

"Nechť se ctěný volič rozhodne pro moji případnou podporu
nikoliv podle slibů, ale podle mé dosavadní činnosti či názorů."

Bezplatná sportovní hřiště v různých částech města

Opakovaně jsem prosazoval, aby v různých částech města byla bezplatně přístupná sportovní hřiště. Jsem přesvědčen, že kromě placených kvalitních sportovišť v centru města, které prosazuje současné vedení, jsou žádoucí i volně a bezplatně přístupná a klidně i jednodušší "vesnická" sportoviště ve všech částech města.

Vedení města usiluje o dostupnost dětských hřišť ve všech částech města - proti této myšlence lze jen stěží v obecné rovině něco namítat. Ohledně sportovních hřišť je však postoj vedení města opačný a preferuje jejich centralizaci (kvalitní hřiště v centru města). S tímto se však již neztotožňuji, neboť jsem přesvědčen o tom, že nejen v centru ale i pokud možno v každé části by mělo být volně a bezplatně přístupné sportovní hřiště byť třeba jednodušší, aby se místní mláděž měla kde "zakopat".

Podporu ostatních zastupitelů jsem v této věci nezískal, někdo dokonce odmítnutí mého názoru zdůvodnil tím, že děti raději sedí u počítače. Tímto postupem ale spíše naopak nahráváme mládeži karty, když se pak oprávněně vymlouvají, že si nemají kam jít s kamarády zahrát. A mnohdy nejde jen ani o děti či mládež, ale i třeba o dopělé.

Volební plakát k tisku

Volební leták k tisku

Kontakt

Informační stránky sdružení nezávislých kandidátů "Nezávislí Králův Dvůr - nezavisli.kraluvdvur.cz" pro volby do zastupitelstva města Králův Dvůr v roce 2014

Jsme skutečně nezávislý subjekt a to i na stávajícím vedení města, se kterým se vždy shodujeme a vidíme věci, kterým by se mělo věnovat ještě více pozornosti. Doménu kraluvdvur.cz, na které jsou tyto stránky provozovány, vlastní Mgr. Pavel Bokr jako lídr kandidátky nezávislých nikoliv Město Králův Dvůr, teré o tuto doménu zcela evidentně nemělo zájem. Viz. CZ.NIC: kraluvdvur.cz

Autor a správce stránek: Mgr. Pavel Bokr