Skok na navigaci
Nezávislí Králův Dvůr > Rekonstrukce Plzeňská a Jugmannova

Rekonstrukce ulic Plzeňská a Jugmannova 2022-2023

Vážení spoluobčané,

čeká nás náročné období z hlediska dopravy v Králově Dvoře. Středočeský kraj jako správce komunikací II. a III. třídy provede v letech 2022 a 2023 kompletní rekonstrukcí vybraných úseků ulic Plzeňská a Jugnmannova. Město není investorem, a proto jsme akci nemohli ovlivnit podle našich představ. Pokusíme se Vás ale co nejvíce informovat.

Nové informace a přehledy budeme vkládat i na naši facebookovou stránku:
https://www.facebook.com/nezavisliKD/

Pokud nechcete o nic přijít, můžete nás na Facebooku sledovat.

Středočeský kraj jako správce komunikací vyprojektoval a 1. března 2022 zahajuje kompletní opravu ulic Plzeňská a Jungmannova. Tato rekonstrukce naváže na opravu Plzeňské ulice v Berouně, která proběhla před několika lety.

Co se bude rekonstruovat?

Na několik etap bude postupně rekonstruována Plzeňská ulice přibližně od nového kruhového objezdu Na Knížecí až k novému kruhovému objezdu u čerpací stanice Benzina u sídliště v Berouně. Také bude po etapách rekonstruována ulice Jungmannova od Knížecí až do spodní části Zahořan včetně stavby nového mostu u Háje a také nového kruhového objezdu místo křižovatky u Háje.

Změna trasy autobusové linky 637

Informace na webu Pražské integrované dopravy

1. etapa rekonstrukce: 1. 3. – 27. 3. 2022

Změna termínu: od 21. 3. 2022: uzavření části Jungmannovy ulice

Změna termínu: Víme, že Jungmannova ulice bude od Knížecí ke škole uzavřena o týden dříve, než bylo předpokládáno (resp. dovoluje to změna rozhodnutí odboru dopravy). Snažíme se vám překládat oficiální informace v co nejsrozumitelnější podobě, avšak my sami nyní jistě nevíme, co bude od 21. 3. s autobusovou zastávkou Na Knížecí směr Beroun. Zde se i oficiální informace zatím různí: zůstane nebo bude zrušena? Další informace pro vás zjišťujeme...

2. etapa rekonstrukce: 28. 3. – 8. 5. 2022

Změna rekonstrukce ulice Jungmannova v Zahořanech

Bohužel se zjistilo, že silnice je u opěrné zdi ve spodní části Zahořan poškozená natolik, že bude třeba kompletní uzavírka. Takto zatím vypadá předpoklad od 20. července do 10. srpna 2022. Ještě budeme jednat o možnostech snížení dopravy v Zahořanech.

DokumentyInformační stránky sdružení nezávislých kandidátů "Nezávislí Králův Dvůr - nezavisli.kraluvdvur.cz" pro volby do zastupitelstva města Králův Dvůr v roce 2018

Autor a správce stránek: Mgr. Pavel Bokr