Skok na navigaci
Nezávislí Králův Dvůr > Přehled činnosti > Všeobecná činnost > Regulace hazardu
ODS NEpodporujeme!
Proč má ODS na svých materiálech uvedeno "s podporou Nezávislých" nevíme. My ODS nepodporujeme a ani jsme o její podpoře nejednali!
Není pro nás ale ani podstatné kdo je kdo, ale kdo s čím přichází.

Mgr. Pavel Bokr: činnost v období 2010 - 2014
V této části stránek je prezentována dosavadní činnost lídra nezávislých
Mgr. Pavla Bokra, nezávislého zastupitele za volební období 2010 - 2014

"Nechť se ctěný volič rozhodne pro moji případnou podporu
nikoliv podle slibů, ale podle mé dosavadní činnosti či názorů."

Regulace hazardu

Několikrát jsem podával návrhy na přísnější omezení - regulaci výherních automatů i ještě nebezpečnějších videoloterních terminálů.

Navrhoval jsem buď úplný zákaz nebo částečné omezení - alespoň zákaz non-stop provozu či zákaz heren jako takových. Je mi jasné, že tímto by se problém s hazardem zcela nevyřešil, ale snížila by se jeho dostupnost tak, aby do bludných kruhů gamblerství tak snadno nepadali noví hráči.

Mé návrhy nebyly opakovaně schváleny. Za podporu děkuji alespoň nezávislým zastupitelům za TOP 09 a divím se, že myšlenky na omezení hazardu nepodpořily zastupitelky z řad pedagogických pracovnic.

Volební plakát k tisku

Volební leták k tisku

Kontakt

Informační stránky sdružení nezávislých kandidátů "Nezávislí Králův Dvůr - nezavisli.kraluvdvur.cz" pro volby do zastupitelstva města Králův Dvůr v roce 2014

Jsme skutečně nezávislý subjekt a to i na stávajícím vedení města, se kterým se vždy shodujeme a vidíme věci, kterým by se mělo věnovat ještě více pozornosti. Doménu kraluvdvur.cz, na které jsou tyto stránky provozovány, vlastní Mgr. Pavel Bokr jako lídr kandidátky nezávislých nikoliv Město Králův Dvůr, teré o tuto doménu zcela evidentně nemělo zájem. Viz. CZ.NIC: kraluvdvur.cz

Autor a správce stránek: Mgr. Pavel Bokr