Skok na navigaci
Nezávislí Králův Dvůr > Archiv - Volby 2014 > Zhodnocení na závěr
Upozornění
Nacházíte se v archivní části stránek věnované komunálním volbám
v roce 2014. Obsah této stránky nemusí být dnes již aktuální.

Mgr. Pavel Bokr - závěrečné zhodnocení činnosti 2010-2014

Zhodnocení na závěr

Předně děkuji všem, kdo mi před čtyřmi lety dali ve volbách své hlasy. Práce ve funkci zastupitele je jistě zajímavou zkušeností, kterou snad ani nemohu získat v akademické či pracovní sféře.

Osobně vidím problém v odtažitosti vedení města od názorů a potřeb občanů a v nedostatečném zapojení občanů do rozhodování. Nejednou jsem se setkal s tím, že vedení města bez diskuze předkládalo různé návrhy, které svým konkrétním provedením či prioritou nereflektovaly reálné potřeby obyvatel nebo byly nevhodné.

Možnou nápravu bych viděl ve včasném přehledném, ale přitom podrobném zveřejňování všech záměrů (včetně dostupné dokumentace) tak, aby se občané mohli včas vyjádřit a ovlivnit plány města. Současně by ke zlepšení situace nepochybně pomohly aktivní osadní výbory, které by navrhovaly a korigovaly plány a záměry města plně v souladu s potřebami obyvatel.

Když už se jednou něco dělá, mělo by se to dělat pořádně!

Volební plakát k tisku

Volební leták k tisku

Kontakt

Informační stránky sdružení nezávislých kandidátů "Nezávislí Králův Dvůr - nezavisli.kraluvdvur.cz" pro volby do zastupitelstva města Králův Dvůr v roce 2014

Jsme skutečně nezávislý subjekt a to i na stávajícím vedení města, se kterým se vždy shodujeme a vidíme věci, kterým by se mělo věnovat ještě více pozornosti. Doménu kraluvdvur.cz, na které jsou tyto stránky provozovány, vlastní Mgr. Pavel Bokr jako lídr kandidátky nezávislých nikoliv Město Králův Dvůr, teré o tuto doménu zcela evidentně nemělo zájem. Viz. CZ.NIC: kraluvdvur.cz

Autor a správce stránek: Mgr. Pavel Bokr