Skok na navigaci
Nezávislí Králův Dvůr > Archiv - Volby 2014 > Činnost pro Zahořany > Zastávky BUS
Upozornění
Nacházíte se v archivní části stránek věnované komunálním volbám
v roce 2014. Obsah této stránky nemusí být dnes již aktuální.

Zastávky BUS v Zahořanech

Poté co pan starosta sdělil, že plánovaný chodník v Zahořanech nepovede podél hlavní silnice přes autobusovou zastávku, ale povede za potokem, navrhoval jsem současně i přesun autobusové zastávky do místa kudy by měl chodník vést (Na Smutnou) a zřízení další nové zastávky v blízkosti Háje – tedy tak, aby byly zastávky bezpečněji přístupné, k čemuž jsem prezentoval i mnou vytvořený model docházkových vzdáleností:


Mé modely docházkových vzdáleností k zastávkám v Zahořanech
topografie odpovídá době zpracování (zima 2011/2012) a pochází z projektu OpenStreetMap.org

K těmto návrhům mi bylo sděleno, že v prostoru Na Smutné nejsou dostatečné rozhledové poměry pro zbudování zastávky a že prostor u Háje je „blokován“ probíhajícím projektem na rekonstrukci Jungmannovy ulice Středočeským krajem (přesto však město zakreslení zastávky u Háje do do dokumentace následně prosadilo).

Nakonec se také nyní řeší, aby chodníky vedli i ke stávající autobusové zastávce.

Při řešení dostupnosti zastávek jsem také na modelech docházkových vzdáleností jsem alespoň poznal, jak důležité je mít dobrou síť průchozích cest a na základě těchto zkušeností jsem i následně požadoval vhodnou a dostatečnou propojenost především nové zástavby.

Volební plakát k tisku

Volební leták k tisku

Kontakt

Informační stránky sdružení nezávislých kandidátů "Nezávislí Králův Dvůr - nezavisli.kraluvdvur.cz" pro volby do zastupitelstva města Králův Dvůr v roce 2014

Jsme skutečně nezávislý subjekt a to i na stávajícím vedení města, se kterým se vždy shodujeme a vidíme věci, kterým by se mělo věnovat ještě více pozornosti. Doménu kraluvdvur.cz, na které jsou tyto stránky provozovány, vlastní Mgr. Pavel Bokr jako lídr kandidátky nezávislých nikoliv Město Králův Dvůr, teré o tuto doménu zcela evidentně nemělo zájem. Viz. CZ.NIC: kraluvdvur.cz

Autor a správce stránek: Mgr. Pavel Bokr