Skok na navigaci
Nezávislí Králův Dvůr > Archiv - Volby 2010
Upozornění
Nacházíte se v archivní části stránek věnované komunálním volbám
v roce 2010. Obsah této stránky nemusí být dnes již aktuální.

Archiv - Volby 2010

Nespokojeni stávajícím vedením města Králův Dvůr a chováním vedení úřadu k občanům jsme do nadcházejících komunálních voleb 2010 sestavili nezávislou kandidátní listinu „Nezávislí Králův Dvůr – nezavisli.kraluvdvur.cz“. Chceme voličům nabídnout jiný přístup k vedení města.

Vyjádření k výsledku komunálních voleb

Děkujeme a velmi si vážíme všech voličů, kteří podpořili náš program, vizi rozvoje a skutečnou změnu vedení města, kterou jsme deklarovali.

Respektujeme názor většiny zúčastněných voličů, kterým zřejmě současný stav vyhovuje, neboť hlasovali pro stávající vedení. Vítězné straně tímto gratulujeme k úspěchu.

Mrzí nás poměrně nízká volební účast (cca 41%), neboť nadpoloviční většina voličů nevyužila svého práva volit a nechala tak za sebe rozhodovat jiné.

Se dvěma mandáty se budeme snažit maximálně hájit zájmy voličů, kteří hlasovali pro náš program, ale jeho prosazení je pak otázkou podpory ostatních zastupitelů. Ta by ale nemusela být kamenem úrazu, neboť volební programy většiny stran byly v zásadních věcech velmi blízké.

Zvolení zastupitelé za Nezávislí Králův Dvůr

 JménoVěkLokalitaPovolání
1Mgr. Pavel Bokr28Zahořanyvývojář informačních systémů
2Jarmila Hrodková66Karlova Huť – Na Loucedůchodkyně

Zvolené zastupitele můžete kontaktovat e-mailem ve formatu jmeno.prijmeni@nezavisli.kraluvdvur.cz nebo společně prostřednictvím e-mailu

Co je náš cíl

Co pro to chceme udělat

Podrobněji v našem volebním programu

Proti čemu budeme bojovat

Jako jediní kandidujeme za všechny městské části

Na naší kandidátní listině najdete kandidáty ze všech městských částí. Každému tak můžeme nabídnout alespoň jednoho kandidáta z jeho okolí. Chceme tak být občanům skutečně na blízku a efektivně řešit problémy jednotlivých částí a lokalit.

Abychom jen lacině neslibovali ...

Internetová aplikace pro průhledné veřejné zakázky

Protože nechceme jen planě slibovat vytvořili jsme internetovou aplikaci „Transparentní veřejná správa“, ve které chceme naprosto průhledně, detailně ale přitom přehledně zveřejňovat informace o všech veřejných zakázkách a to včetně smluv, faktur i rozpisů plateb. Věříme, že tak učiníme zakázky věrohodnými a získáme více levnějších ale i kvalitnějších nabídek. Ušetřené prostředky investujeme do rozvoje města.

Připomínky ke stávajícímu návrhu územního plánu

Dále lídr nezávislých Mgr. Pavel Bokr podal v srpnu několik důležitých připomínek ke stávajícímu návrhu změny územního plánu, který bude nyní stávající vedení města schvalovat. Připomínky se týkaly zejména některých problémů neřešené dopravní situace, kdy navrhované rozšiřování zástavby může výrazně omezit budoucí snahy o vedení intenzivní dopravy mimo obytné zóny.


Transparentní veřejná správa

My chceme změnu! A co vy?

BlueBoard.cz

Volební program k tisku

Facebook

Kontakt

Informační stránky sdružení nezávislých kandidátů "Nezávislí Králův Dvůr - nezavisli.kraluvdvur.cz" pro volby do zastupitelstva města Králův Dvůr v roce 2010

Jsme skutečně nezávislý subjekt a to i na stávajícím vedení města, se kterým v mnohém nesouhlasíme a chceme se pokusit prosadit nápravu. Doménu kraluvdvur.cz, na které jsou tyto stránky provozovány, vlastní Mgr. Pavel Bokr jako lídr kandidátky nezávislých nikoliv Město Králův Dvůr, které o tuto doménu zcela evidentně nemělo zájem. Viz. CZ.NIC: kraluvdvur.cz

Autor a správce stránek: Mgr. Pavel Bokr